Members

S.N. Name  Media  Mobile  Email
 1.  Deepak Dahal  healthpostnepal.com  9851023828  dh.mydip@gmail.com
 2. Shesh Kanta Pandit  Ghorkhapatra Daily  9841234407  sheshkantapandit@gmail.com
 3.  Nirjala Kakshapati  Image FM  9841356271  nirjala2@gmail.com
 4.  Basudev Timalsina  Kantipur TV  9841351211  basukomail@gmail.com
 5.  Chandra Baniya  Radio Nepal  9841526617  baniyacradio@gmail.com
 6.  Tula Adhikari  Krishnashar FM   9851074280  adhikaritula@gmail.com
 7.  Rudra Pangeni  Republica Daily  9851191363  rudra.pangeni@gmail.com
 8.  Shyam Tandukar  Shikshalaya Monthly  9841676661  shikshalayamagazine@gmail.com
 9.  Nabin Kaphle  Voice of Education Fortnightly   9851160286  nabin_kathmandu@yahoo.com
 10.  Sudarshan Sigdel  Aajako Shiksha  9841528710  sigdel6@gmail.com
 11.  Mamata Thapa  Aarthik Abhiyan  9841553618  thapamamata22@gmail.com
 12.  Ganesh Basnet  Rajdhani  9841250029  ganeshbasnet2003@yahoo.co.in
 13.  Navaraj Chalise  News 24  9851088066  navachalise@hotmail.com
 14.  Roshana Subba  Shikshak Magazine  9841499498  roshana44@yahoo.com
 15. Prakash Ghimire Watchdog Media 9851098511 prakashzi@yahoo.com
 16. Yashoda Adhikari Sancharika/ Radio Nepal   9851031761  yashoda.adhikari@gmail.com
 17. Ramdatta Panta  Amarbani.com  9841551355  pantnp@gmail.com
 18.  Man B.Basnet  Nepal Weekly   9851101106  Mb.basnet@gmail.com
 19.  Hari Neupane  Shagarmatha TV  9851090443  Journalist.neupane@gmail.com
 20.  Purusottam Subedi  Kantipur Daily  9841536213  purusottam.subedi@gmail.com
 21.  Krishna Malla Pathshala Monthly/ Ajako shiksha  9857021324  mallanews@gmail.com
 22. Sanchita Ghimire  Rajdhani Daily   9851177818  sanchita.lalitpur@gmail.com
 23.  Narayan Kadariya   Free Lancer   9851053662  nkadariya2@gmail.com
 24.  Umesh Pokhrel  Free Lancer   9851105946  pokhrel.umesh@gmail.com
 25.  Shova Bhattarai  Radio Nepal  9841320748  sho_bha077@yahoo.com
 26.  Pradip Neupane  Free Lancer   9841433875  pradipneupane137@gmail.com
 27.  Roshan Gaunle 'kshetri'  Sikai Masik  9841908161  eduroshan1@gmail.com
 28. Bishnu Bibek  Ujjyalo 90 Network  9848225604  bishnubibek1@gmail.com
 29. Gopal Sangraula  Karobar Daily  9841613121  pokharamt@yahoo.com
 30.  Balmukunda Acharya  Shikshalaya Magazine  9851085867  acharyamb@gmail.com
 31. Janak Raj Pandit  Saujanya Media  9841639744  janak.pandit@gmail.com
 32.  Anita Shrestha The Himalaya Times  9843033772  ashrestha820@gmail.com
 33. Pragya Timalsina  Image TV  9849696613  mepragya77@gmail.com
 34.  Janak Nepal  Kantipur Daily  9851140101  
 35. Rajan Sharma  ABC TV 9851038609   rajanb.sharma@gmail.com
 36.  Hari Thapa   9851058475   harith@ntc.net.np
 37.  Narayan Amrit  Nepallive.com 9841315833   narayan.amrit@gmail.com 
 38.  Sudarshan Ghimire Sikai Samuha   9851050752   ghimire@gmail.com
 39  Prakash Silwal  RSS  9841216176  silwal.prakash@gmail.com

 

Latest News

Dhanusha Project

Promoting Quality of Education for Girls and Marginalised Children in Terai Phase...

Could schools be really made peace zones?

Kathmandu, June 10 - Education experts have expressed doubts over the implementation...

More News..

EJG Blog

धनुषामा शिक्षक व्यवस्थापन समस्या

प्रदेश २ को  राजधानी जनकपुरधाम रहेको धनुषा जिल्ला राजनीतिक र सांस्कृतिक...

यो साता

यो साता (२०७४ जेष्ठ १५–२ गते) अर्थमन्त्री कृष्ण बहादुर महराले आर्थिक...

More Blogs