Members

S.N. Name  Media  Mobile  Email
 1.  Deepak Dahal  Nagarik Daily  9851023828  dh.mydip@gmail.com
 2. Shesh Kanta Pandit  Ghorkhapatra Daily  9841234407  sheshkantapandit@gmail.com
 3.  Nirjala Kakshapati  Image FM  9841356271  nirjala2@gmail.com
 4.  Basudev Timalsina  Karobar Daily  9841351211  basukomail@gmail.com
 5.  Chandra Baniya  Radio Nepal  9841526617  baniyacradio@gmail.com
 6.  Tula Adhikari  Krishnashar FM   9851074280  adhikaritula@gmail.com
 7.  Rudra Pangeni  Republica Daily  9851191363  rudra.pangeni@gmail.com
 8.  Shyam Tandukar  Shikshalaya Monthly  9841676661  shikshalayamagazine@gmail.com
 9.  Nabin Kaphle  Voice of Education Fortnightly   9851160286  nabin_kathmandu@yahoo.com
 10.  Anjali Ramtel  RSS  9849387877  report.anjaly@gmail.com
 11.  Mamata Thapa  Aarthik Abhiyan  9841553618  thapamamata22@gmail.com
 12.        
 13.  Ganesh Basnet  Rajdhani  9841250029  ganeshbasnet2003@yahoo.co.in
 14.  Navaraj Chalise  News 24  9851088066  navachalise@hotmail.com
 15. Roshana Subba Shikshak Magazine 9841499498 roshana44@yahoo.com
 16.  Shreedhar Paudel  Edukhabar  9841296764  shreenepali@hotmail.com
 17.  Prakash Ghimire  Watchdog Media  9851098511  prakashzi@yahoo.com
 18.  Yashoda Adhikari  Sancharika/ Radio Nepal   9851031761  yashoda.adhikari@gmail.com
 19.  Ramdatta Panta   Arthik  9841551355  pantnp@gmail.com
 20.  Man B.Basnet  Nepal Weekly   9851101106  Mb.basnet@gmail.com
 21.        
 22.  Sanjaya panthi  Karobar   9841434943  
 23.  Hari Neupane  Shagarmatha TV  9851090443  Journalist.neupane@gmail.com
 24.  Purusottam Subedi  Kantipur Daily  9841536213  purusottam.subedi@gmail.com
 25.  Krishna Malla  Pathshala Monthly/ Ajako shiksha  9857021324  mallanews@gmail.com
 26.  Sanchita Ghimire  Rajdhani Daily   9851177818  sanchita.lalitpur@gmail.com
 27.  Narayan Kadariya  NTV Plus   9813407756  nkadariya2@gmail.com
 28.  Umesh Pokhrel  Free Lancer   9851105946  pokhrel.umesh@gmail.com
 29.  Shova Bhattarai  Radio Nepal  9841320748  sho_bha077@yahoo.com
 30.  Pradip Neupane  -  9841433875  pradipneupane137@gmail.com
 31.  Roshan Gaunle 'kshetri'  Aajako Shiksha Weekly  9841908161  eduroshan1@gmail.com
 32.  Bishnu Bibek Ujjyalo 90 Network  9848225604  bishnubibek1@gmail.com
 33.  Gopal Sangraula  Karobar Daily  9841613121  pokharamt@yahoo.com
 34.  Balmukunda Acharya  Shikshalaya Magazine  9851085867  acharyamb@gmail.com
 35.  Janak Raj Pandit  Saujanya Media  9841639744  janak.pandit@gmail.com
 36.  Anita Shrestha  The Himalaya Times  9843033772  ashrestha820@gmail.com
 37.  Pragya Timalsina  Image TV  9849696613  mepragya77@gmail.com
 38.  Janak Nepal  Kantipur Daily    
 39  Prakash Silwal  RSS  9841216176  silwal.prakash@gmail.com

 

Latest News

Dhanusha Project

Promoting Quality of Education for Girls and Marginalised Children in Terai Phase...

Could schools be really made peace zones?

Kathmandu, June 10 - Education experts have expressed doubts over the implementation...

More News..

EJG Blog

धनुषामा शिक्षक व्यवस्थापन समस्या

प्रदेश २ को  राजधानी जनकपुरधाम रहेको धनुषा जिल्ला राजनीतिक र सांस्कृतिक...

यो साता

यो साता (२०७४ जेष्ठ १५–२ गते) अर्थमन्त्री कृष्ण बहादुर महराले आर्थिक...

More Blogs